O nas

Nasze pokoje zagadek zostały otwarte 13 stycznia 2018 roku, od tej daty prężnie działamy organizując wejścia indywidualne, grupowe (szkoły i przedszkola), urządzamy też przyjęcia urodzinowe.


Dla kogo?

Nasze pokoje zagadek są przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci. Zostały stworzone z myślą o nich, dlatego nie znajdziecie tu obrazów, czy przedmiotów, które mogą przestraszyć, bądź być niebezpieczne. Wnętrza wspaniale działają na wyobraźnię, a scenariusze zabawy, dobierane ze względu na wiek uczestników, nie tylko bawią, ale również mają walory edukacyjne! Przedział wiekowy to 6-12 lat.


Nasz magiczny pokój

Klimatyczny i atrakcyjny dla dzieciaków w każdym wieku! Dlaczego? Bo scenariusze animacji dostosowujemy do wieku uczestników, a wystylizowany pokój stanowi jedynie tło do naszej gry. Pracują u nas doświadczone animatorki i animatorzy, którzy prowadzą narrację zabawy – dla starszaków trudniejszą, dla młodszych dzieci bajkową i mocno działającą na wyobraźnię.

W samym sercu Mokotowa, w domu otoczonym zielenią, przy ulicy Skrzetuskiego 15. Możecie do nas sprawnie dojechać komunikacją miejską!


Cennik

Wejście do pokoju zagadek
od poniedziałku do piątku w godz. 16-20 oraz w weekendy to koszt 199 zł za cała grupę (od 2 do 8 graczy).
Rezerwujecie Państwo termin tylko dla swojej grupy dzieci, nie ma możliwości dołączenia do niej osób spoza Państwa grona ochotników.


Rezerwacje

Wstępnej rezerwacji terminu wejścia można dokonać samodzielnie na stronie https://kamienicazagadek.pl/rezerwacja/. Po wybraniu konkretnego terminu (dzień, godzina) oraz pokoju (mamy dwa), należy poinformować nas w szablonie rezerwacyjnym ile dzieci liczy planowana grupa. Jeśli formularz rezerwacyjny jest wypełniony poprawnie we wskazanej przez Państwa skrzynce mejlowej pojawi się potwierdzenie z systemu rezerwacyjnego bookero.pl.
Jeśli wybrany przez Państwa termin jest już zajęty istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową. Jeśli z jakichś przyczyn zwolni się taka zajęta rezerwacja – powiadomimy Państwa o tym telefonicznie.


Zadatek

Za wejścia do pokoju zagadek zapłacić możesz od razu przelewem lub gotówką u nas na miejscu.
Jeśli na wybrany przez Państwa termin utworzy się  w systemie lista rezerwowa osób chętnych na ten sam termin – wówczas poprosimy Państwa o potwierdzenie wizyty oraz wcześniejsze dokonanie przelewu zadatku w wysokości 50% kwoty. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania przez Państwa wizyty u nas. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu wejścia gotówką.


Rodzice i opiekunowie

W naszej Kamienicy jest jeden pokój: Gabinet Podróżnika. Drugi pokój jest w przygotowaniu (ależ będzie niespodzianka!) Zabawa dzieci przebiega według określonego scenariusza. Ważne jest to, że do pokoju wraz z grupą wchodzą animatorki/rzy i prowadzą animację, zatem nie ma potrzeby aby rodzice wchodzili do pokoju razem z dziećmi. Możemy zapewnić, że doświadczone animatorki/rzy dopilnują, aby zabawa przebiegała w bezpieczny i ciekawy sposób.
Dla Rodziców mamy sporo miejsca w pomieszczeniu, które pełni rolę „poczekalni”. Jest w niej miejsce dla paru osób dorosłych. Mamy także WiFi 🙂


Wiek Graczy

Kamienica Zagadek jest miejscem przeznaczonym dla dzieci powyżej 5 roku życia. Prosimy mieć na uwadze fakt, iż nie mamy tradycyjnego kącika malucha przeznaczonego dla młodszych dzieci.
Z uczestnikami zabawy przebywają cały czas wykwalifikowane animatorki. Nie ma potrzeby, aby w pokojach zagadek przebywali również rodzice. Konwencja zabawy określa jasno, iż jest to miejsce jedynie dla dzieci. W wyjątkowych sytuacjach rodzic może wejść z grupą uczestników, jednak ze świadomością, iż ma to wpływ na swobodę działań zaplanowanych dla dzieci w scenariuszu. Rodzic w pokoju zagadek zaliczany jest do uczestników i ma wpływ na liczebność grupy.


Foto

Jak na prawdziwe pokoje zagadek przystało, w naszych pokojach obowiązuje zakaz filmowania i fotografowania!

Dodatkowe informacje

Zaczynamy i kończymy wejścia do pokojów zagadek punktualnie. Z przyczyn organizacyjnych prosimy o pojawienie się u nas nie wcześniej niż kwadrans przed w właściwą porą rozpoczęcia!